فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 11 19 20 21 22 23 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 348
  1. Top | #201

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5037
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

مبلغ 399 هزار واریز کردم و اکانت iptv gshare.ir رو خریدم اکانت رو دریافت کردم و روی گوشی موبایل سامسونگ فعالش کردم من از اینترنت 3g همراه اول استفاده می کنم سرعت باز کردن کانالها با این اینترنت خیلی عالیه و سریع کانالها باز میشن این اکانت خیلی کانال داره که همگی عالی هستن حتی نزدیک 300 تا کانال ایرانی هم داره از وقتی اکانت رو خریدم دیگه ماهوارمو روشن نکردم از بس تنوع کانال با این اکانت زیاده مصرف اینترنتش هم تست کردم خیلی مناسبه

2. # ADS

3. Top | #202

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107462
    0 بار در 0 پست

من اکانت iptv gshare.ir دارم و اون رو روی گوشی نصبش کردم خیلی اکانت خوبیه و دیگه احتیاج به دیش نداری من از اینترنت 3g ایرانسل استفاده می کنم خیلی عالی و با سرعت بسیار بالا کانالها رو باز می کنه کانالهای بسیار زیاد و خوبی رو داره و همگی باز هستند و احتیاج به اکانت اضافی برای باز کردن کانالها نداری مصرف اینترنت بسیار مناسبی داره

4. Top | #203

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108152
    0 بار در 0 پست

جناب من فایل رو هفته قبل دریافت کردم فقط این لیست کانالها قابلیت اپدیت هم دارن که بروز شن ؟ تشکر

5. Top | #204

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107786
    0 بار در 0 پست

اکانت iptv gshare.ir دارم و روی کامپیوترم نصبش کردم من از اینترنت 2 مگ مخابرات استفاده می کنم خیلی سرعت خوبی داره و کانالها رو به خوبی پخش میکنه یه اکانته کامله و کلی کانال داخلش داره پکیج های خوبی مثل بین اسپرت و اسکای و مولتی ویژن هم داخل لیستش داره مصرف اینترنت خیلی مناسبی داره

6. Top | #205

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107270
    0 بار در 0 پست

من استارست 2000 هایپر دارم و از اکانت سه ساله gshare.ir استفاده میکنم از بس این اکانت و پشتیبانیش خوب بود و به این سایت اعتماد کامل دارم امروز اکانت iptv gshare.ir رو هم خریدم و روی این رسیور فعالش کردم کانالهای خیلی زیاد و خوبی رو داره که حتی بعضی هاشو با ماهواره ندارم کیفیت اکانت و سرعتش با اینترنت 2 مگ مخابرات بسیار عالیه و کانالها رو بدون فریز باز میکنه قیمت اکانت هم خیلی مناسبه در کل تنها اکانت ها شرکت gshare.ir معتبر هستند و کار می کنند مابقی اشغال و به درد نخورند

7. Top | #206

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107748
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

اکانت iptv gshare.ir واقعا" بی نظیره 9000 تا کانال خوب داره + کانالهای ایرانی که دیگه خیلی راحت و فقط با اینترنت میتونی همه این کانالها رو داشته باشی من این اکانت رو روی لپ تاپم فعالش کردم و اینترنت 2 مگ دارم سرعتش خیلی عالیه و کانالها رو بدون فریز باز میکنه مصرف اینترنت این اکانت خیلی کمه و قیمتش خیلی مناسبه

8. Top | #207

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    106869
    0 بار در 0 پست

رسیور StarMax stm 150 alfa دارم و اکانت IPTV GSHARE.IR رو خریدم و روی این رسیور فعالش کردم کانالهای بسیار زیاد و دیدنی رو با این اکانت دارم که تا حالا با ماهواره نداشتم کانالهای امریکایی خیلی زیادی هم تو لیست این اکانت وجود داره کیفیت و سرعت اکانت با اینترنت اسیاتک بسیار عالیه و کانالها رو بدون فریز باز میکنه مصرف اینترنت این اکانت هم بسیار مناسبه

9. Top | #208

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    106542
    0 بار در 0 پست

سلام من اکانت iptv gshare.ir رو خریدم و با رسیور ISTAR S1 ANDRIOD-ULTRA HD فعالش کردم من اینترنت شاتل دارم سرعت باز کردن کانالها خیلی بالاست و بدون فریز کانالها رو باز میکنه کانالهای بی نظیری مثل مولتی ویژن ها و کانالهای امریکایی خیلی زیادی رو با این اکانت دارم که با ماهواره تا حالا نداشتم قیمت این اکانت بسیار مناسبه و مصرف اینترنت خیلی خیلی مناسبی داره

10. Top | #209

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19990
    67 بار در 24 پست

من tv box minix neo u1 رو دارم که اندرویدی هست چطور میتتونم ایپی تی وی رو روش فعال کنم؟

حسین (ع) بیشتر از اب تشنه لبیک بود. اما افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند وبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند.
    درعجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم وستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که ازادانه زیست و ازادانه شهید شد

11. Top | #210

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107223
    0 بار در 0 پست

سلام من مشترک اکانت gshare.ir هستم و رسیور مدیا استار 4500 فراری دارم از بس اکانت های این اکانت عالی و خوب هستن امروز اکانت iptv gshare.ir رو هم خریدم چون کانالهای ذاره که با ماهواره نمیوتنم داشته باشم مثل کانالهای امریکایی و مولتی ویژن ها و کلی کانال خوب دیگه من اینترنت 2 مگ مخابرات دارم سرعت باز کردن کانالها بسیار بالاست و کانالها رو بدون فریز باز میکنه قیمت خیلی خیلی خوبی داره و حجم مصرفی اینترنت بسیار مناسبی

صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 11 19 20 21 22 23 31 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع