فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 72 از 72 نخستنخست ... 22 62 70 71 72
نمایش نتایج: از 711 به 718 از 718
  1. Top | #711

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108886
    0 بار در 0 پست

میخواستم بدونم پکیج بین اسپرت روی کدوم اکانت باز میشه

2. # ADS

3. Top | #712

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108908
    0 بار در 0 پست

سلام وقت بخیر من اکانت سه ساله gshare.ir رو به مبلغ 199 هزار تومان با شماره پیگیری 205890 خریداری کردم ممنون این اکانت خیلی سریع برام ایمیل شد

4. Top | #713

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108935
    0 بار در 0 پست

سه شنبه ساعت 23:05 مورخ 5 اذر 1396 مبلغ 199 هزار بابت اکانت سه ساله gshare.ir واریز کردم و خیلی سریع برام ایمیل شد من تعریف این اکانت رو از دوستم شنیدم اون که خیلی راضی بود منم خریدم من قبلا" از اکانت های دیگه ای استفاده می کردم ولی همشون اشغال بودن

5. Top | #714

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108958
    0 بار در 0 پست

من رسیور ای استار 30000 مگا دارم و الان اکانت سه ساله شرکت جیشیر رو به مبلغ 199 هزار و با شماره پیگیری 504521 واریز کردم و این اکانت رو خریدم اکانت رو سریع دریافت کردم و روی دستگاه خودم فعالش کردم فعلا" که بسیار عالی داره کار میکنه و کلی کانال باز کرده و سرعتش هم خیلی عالیه

6. Top | #715

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108971
    0 بار در 0 پست

امروز جمعه مورخ 15 اذر 96 ساعت 13:00 مبلغ 180 هزار برای اکانت یکساله gshare.ir واریز شد اکانت رو دریافت کردم مرسی

7. Top | #716

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108982
    0 بار در 0 پست

سلام من رسیور استارمکس a100 دارم و امروز سه شنبه 19 اذر 1396 ساعت 16:30 مبلغ 199 هزار با شماره پیگیری 506087 برای اکانت سه ساله جیشیر واریز کردم و خیلی سریع اکانت برام ایمیل شد و دریافتش کردم و روی دستکاه خودم فعالش کردم فعلا" که عالی داره کار میکنه و کانالهای خیلی زیادی رو باز میکنه

8. Top | #717

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109012
    0 بار در 0 پست

سلام من مبلغ 199 هزار با شماره پیگیری 807456 برای اکانت سه ساله gshare.ir واریز کردم خیلی سریع اکانت رو دریافت کردم من رسیور اسکار x200 full hd دارم و روی این رسیور نصبش کردم بسیار عالی داره کار میکنه ممنون

9. Top | #718

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109020
    0 بار در 0 پست

سلام وقت بخیر من از طریق دوستم با اکانت جیشیر اشنا شدم خیلی برام تعریف می کرد اخرش یه بار رفتم دیدم که بله راست میگه و کلی کانال خوب رو با این اکانت باز داره به همین خاطر من هم امروز مبلغ 199 هزار تومان با شماره پیگیری 503699 واریز کردم و اکانت سه ساله خریدم خیلی سریع اکانت برام ایمیل شد و من هم روی رسیور استارمکس a100 نصبش کردم خیلی راحت فعال شد و کانالها رو با سرعت بالا باز می کنه مرسی

صفحه 72 از 72 نخستنخست ... 22 62 70 71 72

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها