فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 68 از 82 نخستنخست ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 816
  1. Top | #671

عنوان کاربر
    مدیریت کـــــــــل سایت
    شماره عضویت
    61912
    7,770 بار در 3,849 پست

من رسیور ای استار 30000 دارم الان نزدیک یک ساله که از
    اکانتgshare
    .ir دارم استفاده می کنم با این
    اکانت
    پکیج های بسیار زیادی مثل پکیج نوا و پکیج بین اسپرت و پکیج دیش تی وی و کلی پکیج دیگه با کیفیت بسیار بالا باز هستند این بار که بخوام
    اکانت
    بخرم
    اکانت
    سه ساله
    gshare
    .ir رو میخرم چون تو این مدت هیچ مشکلی نداشته و خیلی از کیفیت و پشتیبانی
    اکانت
    راضی هستم
    قربان شما
    با سلام به همه دوستان عزیز
    برای خرید اکانت های
    GSHARe.ir
    یا تمدید اکانت هوایی یاتمدیداکانت اینترنتی گلوبال رسیور
    از طریق تبلیغات سایت اقدام کنید
    واین اکانت رو فقط وفقط از سایت
    رسمیش میتوانید تهیه کنید.شرکت
    جز فروش در سایت اصلی هیچ کجا سایت یا
    فروشگاهی ندارد مواظب کلاهبردارها باشید

ادرس بدون محدودیت GSHARE.IR
    کلیک کنید

2. # ADS

3. Top | #672

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49123
    3 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

رسیور استارست 2000 هایپر دارم و از اکانت سه ساله شرکت gshare.ir استفاده می کنم من چند ساله که مشترک این اکانت هستم و خیلی از این اکانت و پشتیبانیش راضی هستم پکیج های خیلی زیاد و جذابی مثل پیکج دیجیترک و پکیج dish tv و پکیج دی اسمارت و پکیج vod و پکیج های خیلی زیادی با این اکانت باز میشن قیمت اکانت در برابر این همه کانال که باز می کنه و مدت زمانش خیلی مناسبه سرعت اکانت خیلی بالاست و کانالها رو بدون فریز و با سرعت بسیار بالا باز می کنه در کل بهترین و با کیفیت ترین اکانت دنیاست

4. Top | #673

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36719
    5 بار در 2 پست

من الان چند ساله مشترک اکانت gshare.ir هستم و رسیور ای استار 20000 دارم با این اکانت پکیج های خیلی خوبی مثل پکیج بین اسپرت و پکیج نوا و اسکای ایتالیا و کلی پکیج خوب دیگه باز هستند من که دیگه به این اکانت اعتماد کامل دارم و ازش خیلی راضی هستم قیمت اکانت هم خیلی مناسبه و سرعت خیلی بالایی داره و کانالها رو بدون فریز باز میکنه و پشتیبانی خیلی خوبی داره

5. Top | #674

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104130
    0 بار در 0 پست

نزدیک به یک ساله دارم از اکانت gshare.ir استفاده می کنم و رسیور ایکس کروزر 420 دارم تو این مدت اکانت هیچ مشکلی نداشته و همیشه با قدرت بالا و سرعت خیلی خوبی کانالها رو بدون فریز باز می کنه این اکانت پکیج های خیلی خوب و سفارشی زیادی مثل پکیج اسکای انگلیس و پکیج بین اسپرت و پکیج دیجیترک و پکیج های دیگه رو باز میکنه تنها اکانت قانونی و شرکتی دنیاست و من که خیلی راضی هستم

6. Top | #675

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    107271
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

اکانت سه ساله gshare.ir دارم و اون رو روی رسیور vu+solo نصبش کردم این اکانت بهترین اکانت دنیاست چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ کانالهایی که باز میکنه بهترین پکیج های دنیا مثل پکیج vod و پکیج اسکای انگلیس و پکیج دیجیترک و کلی پکیج دیگه رو باز میکنه سرعت اکانت خیلی بالاست و کانالها رو بدون فریز باز میکنه

7. Top | #676

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44291
    4 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

بارك الله فيك اخي الكريم - وان شاء الله

8. Top | #677

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104564
    3 بار در 3 پست

من اکانت یک ساله gshare.ir دارم و با رسیور ای کلاس a9a9full hd بهترین پکیج های دنیا رو مثل پکیج اسکای ایتالیا و پکیج نوا و پکیج osn و کلی پکیج خوب دیگه رو دارم چیزی دیگه از اکانتم باقی نمونده میخوام تمدید کنم و اکانت سه ساله gshare.ir رو بگیرم من دیگه به این سایت و اکانت gshare.ir اعتماد کامل دارم تا حالا مشکلی ازش ندیدم و کانالها رو بدون فریز و با سرعت خیلی بالایی باز میکنه

9. Top | #678

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104379
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

اکانت یک ساله خریده بودم چند روز بیشتر ازش نمونده میخوام تمدید کنم و اکانت سه ساله gshare.ir رو بخرم من این اکانت رو روی رسیور Opticum HD X406p نصبش کرده بودم خیلی از این اکانت راضی هستم من به این سایت اعتماد کامل دارم این اکانت پکیج های خیلی خوبی رو مثل پکیج اسکای انگلیس و شوتایم و پکیج vod و پکیج osn و کلی پکیج دیگه رو باز میکنه سرعت باز کردن کانالها خیلی عالی و بالاست و بکانالها بدون فریز باز میشن مصرف اینترنت این اکانت بسیار ناچیزه و در ماه کمتر از 100 مگ استفاده میکنه

10. Top | #679

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104647
    3 بار در 2 پست

رسیور مدیا استار 4500 فراری دارم و از اکانت یک ساله gshare.ir استفاده میکنم الان ده ماهه که این اکانت رو خریدم و خیلی باهاش حال کردم بدون فریز کانالها رو باز میکنه سرعتش فوق العاده بالاست پکیج های خیلی زیاد و سفارشی خوبی مثل پکیج بین اسپرت و پکیج d smart و پکیج osn و کلی پکیج دیگه رو باز میکنه قیمت بسیار خوب و مناسبی داره و مصرف اینترنت بسیار کم و ناچیزی

11. یک کاربر برای این پست سودمند از پژمان2079 عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #680

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19990
    67 بار در 24 پست

سلام میخواستم بدونم قیمت نامحدود طلایی و برنزی و معمولی چه فرقی دارند و نامحدود به چه معنا هستش و اکانت ip tv در خارج از ایران هم جواب می دهد؟ ممنوم

حسین (ع) بیشتر از اب تشنه لبیک بود. اما افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند وبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند.
    درعجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم وستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که ازادانه زیست و ازادانه شهید شد

صفحه 68 از 82 نخستنخست ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها