فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 77 از 82 نخستنخست ... 27 67 75 76 77 78 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 816
  1. Top | #761

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    88946
    2,529 بار در 1,740 پست

مدیر عزیز با سلام

قصد خرید اکانت اینترنتی داشتم با گوگل به سایت gshare.ir رسیدم (هر چند از اعضای نسبتا قدیمی این سایت هستم). در واقع از سرویس دهنده قبلی راضی نبودم و با اتمام اکانت سی سی کم فعلی قصد تغییرش رو دارم.
    اگر سوالاتم پیش پا افتاده ست ببخشید و بزارید به حساب کم اطلاعی بنده.

1. بعنوان یک خریدار مصرف کننده توضیحاتتون واقعا گیج کننده بود. من بالاخره نفهمیدم فرق سی سی کم با جی شیر شما چی هست. با عنوان مقایسه دو نوع اکانت یک مطلب گداشته بودید که فقط جی شیر رو توضیح میداد ولی مقایسه نمیکرد.
    2. در مورد اکانت جی شیر، فرق اکانتهای کیفیت متوسط و کیفیت معمولی و کیفیت مطلوب در چی هست؟
    3. دو قیمت برای کیفیت معمولی مشخص شده ولی برای تمدید 2 ساله و 3 ساله هر کدام یک قیمت. کدام به کدامند؟
    4. پکیج Sky Italia روی کدامیک باز می شود؟

برای بنده که فقط هاتبرد استفاده میکنم و فقط کانالهای فیلم (اچ بی او، کانال پلاس، SyFy و ...) کدام یک را پیشنهاد میکنید که مینیمم فریز و قطعی داشته باشد؟ (قصد خرید اکانت نامحدود ندارم)

طبیعتا به محض مشاهده پاسخ، اقدام به خرید می کنم.

با تشکر
    سلام توضیحات کامل داخل سایت هست
    شماره پشتیبانی 09361284844

2. # ADS

3. Top | #762

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    110270
    0 بار در 0 پست

من اکانت هوایی خریدم
    خواستم از کیفیت خیلی بالای این اکانت تشکر کنم و اینکه تعداد کانالهای خیلی بیشتری رو باز می کنه
    اکانت gshare.ir تنها اکانت باثبات دنیاست

4. Top | #763

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    110790
    0 بار در 0 پست

سلام خسته نباشید برای اکانت سه ساله gshare.ir مبلغ 199000 تومان با شماره پیگیری 1785429879 واریز کردم

5. Top | #764

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1829
    1,354 بار در 1,171 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>مسلم شیرازیstrong> نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید برای اکانت سه ساله gshare.ir مبلغ 199000 تومان با شماره پیگیری 1785429879 واریز کردم
    اکانت بعد از خرید انلاین ایمیل میشه

6. Top | #765

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    110034
    0 بار در 0 پست

یک ماهه که اکانت gshare.ir خریدم و خیلی هم راضی هستم
    پکیج های خیلی زیادی مثل پکیج دیش تی وی و پکیج yes hd و پکیج کیبلکیوسک و پکیج هندی رو باز می کنه
    قیمت خیلی ارزونی داره و مصرف اینترنت خیلی کمی داره
    سرعتش با اینترنت 2 مگ شاتل خیلی بالاست و بدون فریز کانالها رو باز می کنه
    و پشتیبانیش بسیار عالیه

7. Top | #766

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109272
    0 بار در 0 پست

اکانت سه ساله Gshare.ir خریدم و ر وی رسیور مدیا استار 4500 فراری نصبش کردم با این اکانت پکیج اسکای ایتالیا و پکیج osn و پکیج دیجیترک رو باز می کنه سرعت این اکانت هم خیلی بالاست و بدون قطعی کانالها رو باز می کنه مصرف اینترنت این اکانت در ماه کمتر از 100 مگ هستش و بهترین و قوی ترین پشتیبانی رو داره

8. Top | #767

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1829
    1,354 بار در 1,171 پست

درود.کاربر جدید هستم.قبلا سیسیکم داشته ام.حالا می خواهم جی شیر بخرم.ولی هر چی گشتم فرق اکانت های معمولی و متوسط و مطلوب را نیافتم.این اکانت جی شیر یکساله 88000 تومانی چه کانال هایی را باز میکنه؟
    اگه کسی از اساتید منو راهنمایی بفرماید ممنون میشم.
    توضیحات کامل در سایت فروش داده شده و اگر مشکلی داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید

سلام .الان اکانت یکساله طلایی جیشیر رو خریدم . میخواستم بدونم کی و چطور برام ارسال میشه .
    اینم کد رهگیری: ‌5146351146561053938
    اکانت بعد از خرید انلاین ایمیل میشه

9. Top | #768

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111156
    0 بار در 0 پست

درود.می خواستم بدونم به ترتیب اولویت ابتدا باید دیش گردونو نصب کنم یا اکانت جی شیرو.بخاطر ریست فکتوری و این نوع مسائل که دارند.لازم به ذکر است که رسیورم آیکلاس i45 هستش وبه آخرین ورژن آپگرید کرده و ریست فکتوری و بعد کانال یابی رو انجام داده ام..

10. Top | #769

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111381
    0 بار در 0 پست

روز بخیر
    برای اکانت هوایی طلایی فول مبلغ 150 هزار تومان با شماره پیگیری 1474201245 واریز کردم
    رسیور مدیا استار 4500 فراری با شماره سریال 120542068489

11. Top | #770

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1829
    1,354 بار در 1,171 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>naderahurastrong> نمایش پست ها
    درود.می خواستم بدونم به ترتیب اولویت ابتدا باید دیش گردونو نصب کنم یا اکانت جی شیرو.بخاطر ریست فکتوری و این نوع مسائل که دارند.لازم به ذکر است که رسیورم آیکلاس i45 هستش وبه آخرین ورژن آپگرید کرده و ریست فکتوری و بعد کانال یابی رو انجام داده ام..
    سلام ابتدا دیش رو نصب و کانال یابی کنید
    بعد اکانت gshare.irتهیه کنید

12. یک کاربر برای این پست سودمند از کاکو شیراز عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 77 از 82 نخستنخست ... 27 67 75 76 77 78 79 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها