فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 87 از 87 نخستنخست ... 37 77 85 86 87
نمایش نتایج: از 861 به 863 از 863
  1. Top | #861

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    122949
    0 بار در 0 پست

وقت بخیر
    اکانت یکساله gshare.ir رو به مبلغ 88000 تومان با شماره پیگیری 700216 به حسابتون ریختم

2. # ADS

3. Top | #862

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108466
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

اکانت جیشیر رو روی رسیور اسکار 200 فعال کردم
    من یک ساله و نیمه که از این اکانت استفاده می کنم و توی این مدت راضی هستم
    بهترین کانالها رو مثل پکیج vod و پکیج دیجیترک رو باز می کنه
    مصرف اینترنت کمی داره و پشتیبانیش عالیه
    با اینترنت 3g همراه اول بدون فریز کانالها رو باز می کنه

4. Top | #863

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123401
    0 بار در 0 پست

سلام روز بخیر مبلغ 199000 تومان بابت اکانت سه ساله واریز شد با کد رهگیری 700250

صفحه 87 از 87 نخستنخست ... 37 77 85 86 87

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها