فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    MohammaD-Mi

New ديدار پدر و پسري بعد از 30 سال؛

ديدار پدر و پسري بعد از 30 سال؛
    اشك شرمندگي از چشمان پدر باريد
    خبرگزاري فارس: پدري كه 30 سال، پسر خود را رها كرده و از او بي*خبر بود، ديشب در خانه كوچك پسرش در كنار خانواده او و مادر فرزند 30 ساله*اش كه فقط گريه مي*كرد پسر خود را در آغوش كشيد و اشك شرمندگي از چشمانش *باريد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، درب اتاقكي كوچك كه آشيانه گرم خانواده پسر بود باز شد و ما ساعت*ها انتظار، رسيدن پدر و پسر 30 ساله را كشيديم.

در خانه كوچك 2 كودك كه در يك نگاه مانند پدرشان بودند با يكديگر بازي مي*كردند گويي از موضوع چيزي نمي*دانستند و در دوران كودكي خود لذت مي*بردند.

دختركي كه دور لبانش با آلوچه پوشانده شده بود كنار من روي صندلي نشست و هنگامي كه من به او مي*گفتم كه پدر بزرگت الان مي*آيد با چشماني خيره به من مي نگريست گويي او تا به حالا پدر بزرگ نديده است و مفهوم آن را نمي*داند...

پسرك نيز در كنار دخترك نشست و زن " محسن " در دلش هياهويي بود انگار دلش مي*خواست همه چيز خواب باشد گويي او اين وضع را دوست نداشت و دلشوره خاصي داشت...

ناگهان زنگ به صدا در آمد و پسر در كنار پدر پير كه چشمانش از گريه خيس و قرمز شده بود از در وارد شدند؛ پدر كه هق هق گريه و بغض خفقان آوري او را فرا گرفته بود با سري پايين و زير چشمي ما را مي*نگريست و خواهان پنهان كردن خود بود.

پسر 30 ساله حاضر نبود دستش را از كمر پدر بردارد گويي ادعايي پشتيباني از او را مي*كرد و او را بي*گناه مي*دانست و شكايتي از اينكه پدر در اين جدايي فرزند از مادر و خود او مقصر است، نداشت.

او با رفتارهايش نشان داد كه پدر و مادري هر بلايي كه بر سر فرزند بياورند نمي*توانند عشق و محبت بين خود را نابود كنند، در واقع پسر نيز او را بخشيده بود.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از MohammaD-Mi عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع