فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 71 از 71 نخستنخست ... 21 61 69 70 71
نمایش نتایج: از 701 به 705 از 705
  1. Top | #701

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108597
    0 بار در 0 پست

سلام و خسته نباشید من الان مبلغ 199 هزار با شماره پیگیری 254748 واریز کردم و اکانت سه ساله gshare.ir رو خریدم مرسی
    ویرایش توسط یوسف-ایران : 2 هفته پیش در ساعت 00:19

2. # ADS

3. Top | #702

4. Top | #703

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108657
    0 بار در 0 پست

با سلام و خسته نباشید من از طریق یکی از دوستانم که از اکانت جیشیر استفاده می کنه با شما اشنا شدم خیلی از این اکانت برام تعریف کرده من هم امروز مبلغ 199 هزار تومان به شماره پیگیری 548639 واریز کردم و اکانت سه ساله رو خریدم اکانت سریع برام ایمیل شد و من هم روی رسیور ایکس کروزر 420 نصبش کردم فعلا" که همه چی عالیه و کانالهای زیادی رو باز کرده مرسی

5. Top | #704

عنوان کاربر
    مدیریت کـــــــــل سایت
    شماره عضویت
    61912
    7,480 بار در 3,733 پست

سلام و خسته نباشید من الان مبلغ 199 هزار با شماره پیگیری 254748 واریز کردم و
    اکانت
    سه ساله
    gshare
    .ir رو خریدم مرسی
    بعد از خرید اکانتها انلاین ایمیل میشود

سلام من میخام اکانت یه ساله 88 تومنی بخرم میخام ببینم کدوم جهت ها رو باز میکنه و روی زسیور دیسکاوری گلکسی کار میکنه یا نه ممنون جواب بدبد

بله میشه

با سلام و خسته نباشید من از طریق یکی از دوستانم که از اکانت جیشیر استفاده می کنه با شما اشنا شدم خیلی از این اکانت برام تعریف کرده من هم امروز مبلغ 199 هزار تومان به شماره پیگیری 548639 واریز کردم و اکانت سه ساله رو خریدم اکانت سریع برام ایمیل شد و من هم روی رسیور ایکس کروزر 420 نصبش کردم فعلا" که همه چی عالیه و کانالهای زیادی رو باز کرده مرسی

خواهش میکنم

با سلام به همه دوستان عزیز
    برای خرید اکانت های
    GSHARe.ir
    یا تمدید اکانت هوایی یاتمدیداکانت اینترنتی گلوبال رسیور
    از طریق تبلیغات سایت اقدام کنید
    واین اکانت رو فقط وفقط از سایت
    رسمیش میتوانید تهیه کنید.شرکت
    جز فروش در سایت اصلی هیچ کجا سایت یا
    فروشگاهی ندارد مواظب کلاهبردارها باشید

ادرس بدون محدودیت GSHARE.IR
    کلیک کنید

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از gshare.ir عزیز تشکر کرده اند:

7. Top | #705

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    108697
    0 بار در 0 پست

من هم به جمع شما اومدم الان مبلغ 199 هزار تومان با شماره پیگیری 254879 واریز کردم و اکانت سه ساله gshare.ir رو خریدم اکانت رو دریافت کردم و فعالش کردم مرسی

صفحه 71 از 71 نخستنخست ... 21 61 69 70 71

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها